Nasze produkty powstały z myślą o wielu różnych pomieszczeniach. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo łóżka tapicerowane z zagłówkiem i pojemnikiem na pościel z wezgłowiem panelowym, pikowanym lub całkowicie gładkim.
Kolorystykę pozostawiamy Państwu do określenia. Niezależnie od tego, na który rodzaj tkaniny padnie decyzja, oferujemy bardzo szeroką paletę barw, dzięki czemu z pewnością uda się dopasować zakupiony mebel do reszty wystroju.
Nie tylko ładny mebel
Łózka tapicerowane z zagłówkiem dostępne w naszym sklepie internetowym cechuje dopracowana warstwa wizualnie. Nie jest to jednak jedyna zaleta tych produktów. Uważamy, że każdy mebel powinien być maksymalnie funkcjonalny –
zwłaszcza te, które zajmują sporo miejsca. Wszystkie modele wyposażyliśmy w duże pojemniki, które pomieszczą wiele przedmiotów, chociażby kołdry, poduszki i koce.
Cztery rodzaje tkanin
Podczas tworzenia spójnego wnętrza, warto zastanowić się nie tylko nad kolorystyką, ale również nad typem materiałów. Dlaczego? Ponieważ łóżko tapicerowane z zagłówkiem i pojemnikiem to duży mebel, który może dominować
w pomieszczeniu. Jeżeli podoba się Państwu lekko matowe wykończenie, plecionka Lux lub Matana z pewnością będą dobrym wyborem. Jeżeli jednak szukają Państwo czegoś miłego w dotyku, do wyboru są dwie opcje: eko-skóra Soft oraz welur (również w wersji wodo- i plamoodpornej). Nie chcą Państwo wybierać w ciemno? Rozumiemy. Dlatego istnieje możliwość zamówienia próbek naszych tkanin i obejrzenie ich na żywo.
Dostępne opcje personalizacji
Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci mają różne potrzeby. Z tego względu w naszym sklepie internetowym istnieje możliwość na przykład wymiany niektórych elementów. Wszystkie łóżka tapicerowane z zagłówkiem i pojemnikiem są
zwykle wykonywane na stelażu z drewna bukowego z podnośnikami sprężynowymi. Za dodatkową opłatą, jesteśmy w stanie wymienić go na stelaż metalowy z automatami gazowymi. Oferujemy Państwu również zakup poduszek dekoracyjnych w kolorze łóżka.

Znaleziono 45 produktów