Komfort to bardzo ważny aspekt każdego pokoju. Wpływa na niego wiele różnych czynników, na przykład kolory, rozmieszczenie świateł, rodzaj użytych tekstyliów. Jednak najważniejszym aspektem jest wygoda miejsca do spania. Łóżka i tapczany hotelowe powinny więc nie tylko idealne pasować do wszystkich elementów wystroju, ale przede wszystkim być wszechstronne, żeby mogły odpowiedzieć na potrzeby wszystkich Gości. W tej kategorii znajdą Państwo różnorodne modele mebli, które można dowolnie personalizować.
Rodzaje i kolory tkanin tapczanów hotelowych
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym Klientów, wszystkie meble w ofercie dostępne są w kilkunastu wersjach kolorystycznych – od kremowego aż do głębokiej czerni. Dodatkowo, istnieją dwa warianty tapicerki do wyboru: plecionka materiałowa LUX oraz tkanina welurowa Manila, która występuje również w wersji plamo- i wodoodpornej. Dzięki temu bez większego problemu mogą Państwo dopasować nasze łóżka i tapczany hotelowe do konkretnych aranżacji i dominującego stylu w budynku.
Wymiary i rodzaje materacy
W asortymencie znajdą Państwo zarówno pojedyncze, jak i większe, dwuosobowe modele. Ich wymiary wahają się od 70 do nawet 200 cm. Standardowym wypełnieniem tapczanów i łóżek hotelowych jest pianka, której największą zaletą jest trwałość oraz sprężystość. Jednak, jeśli zależy Państwu na rozwiązaniu, które poradzi sobie z nawet bardzo dużym obciążeniem, polecamy materac bonellowy. Z kolei kieszeniowy można uznać za ten najbardziej wszechstronny, ponieważ może być użytkowany przez osoby o różnej wadze i jest praktycznie niewyczuwalny.
Dodatkowe udogodnienia
Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych Klientów mogą być naprawdę różne. Zależy nam, żeby tapicerowane tapczany i łóżka hotelowe jak najlepiej spełniły potrzeby i oczekiwania Państwa gości. Z tego względu oferujemy szereg
udogodnień. Zaliczyć do nich można skrócenie długości mebla, dodanie taśmy LED lub zakup dodatkowych poduszek do kompletu, zmianę nóżek oraz zakup hurtowy bądź detaliczny.

Znaleziono 23 produktów