Stworzenie przestrzeni, która odpowie na wszystkie potrzeby Państwa pociech to nie lada wyzwanie. Musi być odpowiednia do zabawy, ale również do nauki i odpoczynku. Podstawą jest więc wygodne miejsce do spania. Nasze łóżka dla dzieci, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, zostały stworzone z myślą o opowieściach na dobranoc, kolorowych snach i popołudniowych drzemkach. Jesteśmy pewni, że w tej kategorii znajdą Państwo model, który zadowoli wszystkich małych krytyków.
Oryginalny charakter pokoju
Kiedy myślimy o aranżacji wnętrza, jednym z pierwszych skojarzeń są kolory oraz ich połączenia. Dzięki nim jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny pokój, który będzie dopasowany do upodobań dziecka. Z tego względu nasze łóżka dla dziewczynek i chłopców można dowolnie personalizować pod względem barw. Co więcej, niektóre modele zostały wyposażone w taśmę LED, która będzie świetnym elementem dekoracyjnym.
Łóżka dziecięce – dla małych i dużych
W tej kategorii znajdą Państwo łóżka dla chłopca i dziewczynki w każdym wieku. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci bardzo szybko rosną, dlatego każdy model występuje w kilku rozmiarach: od 70 do nawet 120 centymetrów. Istnieje również możliwość skrócenia długości łóżka na życzenie. Co więcej, do wyboru mają Państwo aż trzy rodzaje materacy: klasyczny piankowy, odporny na duże obciążenia sprężynowy (nazywany również bonellowym) oraz idealnie dopasowujący się do ciała kieszeniowy.
Proste czyszczenie
Podczas zabaw może wydarzyć się naprawdę wiele – często przez przypadek. Doskonale wiemy, jak trudne do wywabienia są niektóre plamy. Ale czy to znaczy, że należy ograniczyć atrakcje w ciągu dnia ze względu na mebel? Absolutnie nie! To on powinien się dopasować do naszych oczekiwań. Dlatego przy zakupie łóżka dla dziewczynki lub chłopca mogą Państwo wybrać jedną z trzech tkanin:
– plecionkę materiałową,
– tkaninę welurową,
– tkaninę welurową plamo- i wodoodporną.
Każda z nich dostępna jest w kilkunastu kolorach, dzięki czemu dopasują Państwo mebel do aranżacji pokoju dziecka.

Znaleziono 100 produktów